dodaj do ulubionych  |  poleć znajomym  |  Zaloguj się
www.wydawnictwopw.pl
szukaj
Podręczniki Skrypty Preskrypty Monografie Prace naukowe Inne
 Kierunki
TYTUŁY:  A|B|C|D|E|F|G|H|I|J|K|L|M|N|O|P|Q|R|S|T|U|V|W|X|Y|Z
AUTORZY:  A|B|C|D|E|F|G|H|I|J|K|L|M|N|O|P|Q|R|S|T|U|V|W|X|Y|Z
WYDAWNICTWA:  OWPW | Wydawnictwa uczelniane | Inne wydawnictwa
Twój koszyk Twój koszyk

Kontakt
Oficyna Wydawnicza Politechniki Warszawskiej
ul. Polna 50, 00-644 Warszawa
tel.: 22 234-70-83
fax 22 234-70-60

e-mail: sekretariat.owpw@pw.edu.pl
Sprzedaż książek: oficyna@pw.edu.pl

 

Księgarnia Akademicka Oficyny Wydawniczej Politechniki Warszawskiej

Warszawa, ul. Noakowskiego 18/20
tel. 22 234-62-33
czynna w godz. 8.00-16.00

 

Księgarnia Akademicka Oficyny Wydawniczej Politechniki Warszawskiej w Gmachu Głównym PW

Warszawa, pl. Politechniki 1

tel. 22 234-61-44
czynna w godz. 8.00-16.00



DYREKTOR – REDAKTOR NACZELNY      Jarosław Nowak
tel. 22 234-70-28
Jaroslaw.Nowak@pw.edu.pl
Budynek Oficyny Wydawniczej, pok. 315

SEKRETARZ WYDAWNICTWA      Anna Siemiątkowska
tel. 22 234-70-54
Anna.Siemiatkowska@pw.edu.pl
Budynek Oficyny Wydawniczej, pok. 205

GŁÓWNA KSIĘGOWA      Bożena Zamerska
tel. 22 234-73-01
Bozena.Zamerska@pw.edu.pl
Budynek Oficyny Wydawniczej, pok. 303

SPRZEDAŻ KSIĄŻEK      Monika Wieczorek
tel. 22 234-75-03
oficyna@pw.edu.pl
Budynek Oficyny Wydawniczej, pok. 302

DZIAŁ MARKETINGU      Piotr Rumniak
tel. 22 234-70-29
Piotr.Rumniak@pw.edu.pl
Budynek Oficyny Wydawniczej, pok. 416

DZIAŁ TECHNICZNY – USŁUGI DRUKARSKIE I POLIGRAFICZNE      Tomasz Dydak
tel. 22 234-70-30
Tomasz.Dydak@pw.edu.pl
Budynek Oficyny Wydawniczej, pok. 301

DRUK ROZPRAW DOKTORSKICH      Anna Biełasiewicz
tel. 22 234-55-93
Anna.Bielasiewicz@pw.edu.pl
Budynek Oficyny Wydawniczej, pok. 316

KIEROWNIK DZIAŁU OBSŁUGI ADMINISTRACYJNEJ      Katarzyna Króliczak
tel. 22 234-58-20
Katarzyna.Kroliczak@pw.edu.pl
Budynek Oficyny Wydawniczej, pok. 415

DRUKARNIA      ul. Kopińska 12/16
tel. 22 234-40-25, 22 234-40-26, 22 234-40-07
drukarnia@pw.edu.pl
fax 22 234-70-60

MAŁA POLIGRAFIA      USŁUGI: riso, ksero, ksero kolor, oprawy, skrypty, artykuły reklamowe PW, artykuły piśmiennicze
tel. 22 234-63-08, 22 234-65-39
Wanda.Witoslawska@pw.edu.pl
Gmach Biurowy, kl. A (wejście z bramy)

KSIĘGARNIA OFICYNY WYDAWNICZEJ POLITECHNIKI WARSZAWSKIEJ      Warszawa, ul. Noakowskiego 18/20
tel. 22 234-62-33
czynna w godz. 8.00-16.00
Zapowiedzi Nowości Pełna oferta www Pełna oferta w PDF
 Wydziały
 Kontakt
Oficyna Wydawnicza Politechniki Warszawskiej

ul. Polna 50
00-644 Warszawa

fax 22 234-70-60
(c) 2006 Oficyna Wydawnicza Politechniki Warszawskiej

Opracowanie Prekursor